MW 25x3 N38 - magnes neodymowy
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kod produktu: | MW25x3 |
| Materiał: | NdFeB |
| Kształt: | walec |
| Średnica: | 25 mm |
| Grubość: | 3 mm |
| Kierunek namagnesowania: | Osiowy |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 48N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |
| Remanencja (Br): | 1220-1250 mT, 12,2-12,5 KG |
| Koercja (HcB): | ≥ 899 kA/m, ≥ 11,3kOe |
| Koercja (HcJ): | ≥ 920 kA/m, ≥ 12,0kOe |
| Gęstość energii mag.(B-H)Maks.: | 287-310kJ/m3 |