MPŁ 12x10x4 N42 - magnes neodymowy
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kod produktu: | MPŁ12x10x4 |
| Materiał: | NdFeB |
| Kształt: | płytka |
| Długość x szerokość: | 12 x 10 mm |
| Grubość: | 4 mm |
| Kierunek namagnesowania: | wzdłuż wysokości |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 320 N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |
| Remanencja (Br): | 1280-1320 mT, 12,8-13,2 KG |
| Koercja (HcB): | ≥ 915 kA/m, ≥ 11,5kOe |
| Koercja (HcJ): | ≥ 955 kA/m, ≥ 12,0kOe |
| Gęstość energii mag.(B-H)Maks.: | 40-43 MGOe, 318-342KJ/m3 |