MP 8x6/3,5x3 N38 - magnes neodymowy pierścieniowy
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kod produktu: | MP8x6/3,5x3 |
| Materiał: | NdFeB N38 |
| Kształt: | pierścień |
| Średnica: | 8 mm |
| Grubość: | 3 mm |
| Otwór: | 6 / 3,5mm |
| Kierunek namagnesowania: | Osiowy |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 10N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |