MP 32x9,5/5x15 N52 - magnes neodymowy pierścieniowy
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kod produktu: | MP32x9,5/5x15 |
| Materiał: | NdFeB |
| Kształt: | walec |
| Średnica: | 32 mm |
| Grubość: | 15 mm |
| Otwór: | 9,5 / 5mm |
| Kierunek namagnesowania: | Osiowy |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 150N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |
| Remanencja (Br): | 1380-1430 mT, 13,8-14,3 KG |
| Koercja (HcB): | ≥ 920 kA/m, ≥ 11,9kOe |
| Koercja (HcJ): | ≥ 980 kA/m, ≥ 14,0kOe |
| Gęstość energii mag.(B-H)Maks.: | 310-340kJ/m3 |