MW 5x10 N38 - magnes neodymowy
Opis
| Kod produktu: | MW5x10 |
| Materiał: | NdFeB |
| Kształt: | walec |
| Średnica: | 5 mm |
| Grubość: | 10 mm |
| Kierunek namagnesowania: | Osiowy |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 90 N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |
| Remanencja (Br): | 1220-1250 mT, 12,2-12,5 KG |
| Koercja (HcB): | ≥ 899 kA/m, ≥ 11,3kOe |
| Koercja (HcJ): | ≥ 955 kA/m, ≥ 12,0kOe |
| Gęstość energii mag.(B-H)Maks.: | 36-39 MGOe, 287-310KJ/m3 |
Te małe i niepozorne magnesy mogą okazać się świetne do przyczepiania kartek do metalowych powierzchni: tablic, drzwi, lodówek. Trzymają mocno nawet 5 kartek (80g) i łatwo je wziąć w palce dzięki grubości 10mm.